+420 733 734 348 beck@beck.sk

  • 149 € s DPH 135,46 € bez DPH

Skladom

Vydaním tejto knihy sme spoločne s tľačiarňou FINIDR zasadili jeden nový strom.

Rozšírený kolektív renomovaných autorov pod vedením prof. Patakyovej prináša v poradí prvý veľký komentár k Obchodnému zákonníku, ktorý reaguje na najnovšie legislatívne zmeny v oblasti obchodného práva, vrátane novely č. 111/2022 Z. z. Čitateľom tak ponúka ucelený a komplexný výklad jednotlivých ustanovení tohto predpisu.... Viac

Súvisiace tituly

Súvisiace tituly

Viac o titule

Rozšírený kolektív renomovaných autorov pod vedením prof. Patakyovej prináša v poradí prvý veľký komentár k Obchodnému zákonníku, ktorý reaguje na najnovšie legislatívne zmeny v oblasti obchodného práva, vrátane novely č. 111/2022 Z. z. Čitateľom tak ponúka ucelený a komplexný výklad jednotlivých ustanovení tohto predpisu. Neodmysliteľnou súčasťou publikácie je aj aktuálna rozhodovacia prax súdov, pričom reaguje nielen na judikatúru súdov Slovenskej republiky, ale aj na rozhodnutia Súdneho dvora Európskej únie či súdov Českej republiky. Veľký komentár je určený právnikom v rozmanitých oblastiach právnej praxe, ale aj právnej teórie, ako aj študentom magisterského a doktorandského vysokoškolského štúdia v odbore právo, prípadne ekonómia, manažment či medzinárodný obchod.

Vedúca autorského kolektívu Veľkého komentára k Obchodnému zákonníku, prof. JUDr. Mária Patakyová, PhD., v rozhovore pre Nakladateľstvo C. H. Beck odpovedala na otázky týkajúce sa bezkonkurenčne najaktuálnejšího komentára k obchodnému právu. Celý rozhovor môžete nájsť na blogu Nakladateľstva C. H. Beck.

Detaily

  • Objednávacie číslo: SO_EVK12
  • ISBN: 978-80-8232-018-6
  • Vydanie: 1.
  • Dátum vydania: 13. 06. 2022
  • Typ publikácie: Komentáre
  • Počet strán: 1792