Odborné informácie C. H. Beck
kvalitné - kompetentné - kompletné

out of stock
C.H. Beck out of stock

Viac zobrazení

Postavenie a hospodárenie štátnych podnikov

Bežná cena (s DPH): 55,00 €

Early bird: bez DPH: 41,50 € s DPH: 45,65 €

ALEBO
autor:

Mojmír Mamojka, Soňa Kubincová, Mojmír Mamojka ml. a kol.

ISBN: 978-80-7400-703-3
Počet strán: 584
Typ Publikácie: Monografie
Objednávacie č.: SO_EPI26
Dátum vydania: 22.8.2018
Väzba: Brožovaná
Dostupnosť Skladom

TENTO ROK SI PRIPOMÍNAME ÚŽASNÝCH 30 ROKOV SLOBODY. OSLAVUJEME VÝROČIE NEŽNEJ REVOLÚCIE, KTORÁ OTVORILA CESTU DEMOKRACII, SLOBODE SLOVA, PODNIKANIU ALEBO CESTOVANIU. NAKLADATEĽSTVO C. H. BECK VÁM PRI PRÍLEŽITOSTI TÝCHTO OSLÁV PRIPRAVILO VÝBER 17 TITULOV SO 17 % ZĽAVOU A K TOMU JEDEN KĽÚČOVÝ!Táto mimoriadna akcia platí od 28. 10. 2019 do 31. 12. 2019 len pre SR; zľavy sa nesčítajú. Kompletný výber akčných titulov nájdete TU.


Kolektív renomovaných autorov predkladá podrobnú analýzu aktuálnej, značne „rozkolísanej“ a nedostatočne prehľadnej právnej úpravy štátnych podnikov. Publikácia taktiež poukazuje na prekrývanie alebo naopak absenciu určitých právnych inštitútov vzťahujúcich sa na štátne podniky a súčasne zdôrazňuje opodstatnenosť existencie štátnych podnikov. Publikácia je určená nielen širokej odbornej verejnosti, ale aj sudcom, advokátom, koncipientom a právnikom v praxi.

Kolektiv autorů

Martin Kubinec, Tatiana Kubincová

Kľúčová slová

Štátny podnik, zákon o štátnych podnikoch, založenie štátneho podniku, vznik štátneho podniku, zrušenie štátneho podniku, zánik štátneho podniku, likvidácia, prokúratúra
Tu nám môžete položiť akúkoľvek otázku ohľadom práve zobrazeného produktu


  • Otázka nesmie obsahovať odkazy