Odborné informácie C. H. Beck
kvalitné - kompetentné - kompletné

out of stock
C.H. Beck out of stock

Viac zobrazení

Katastrálny zákon. Komentár

bez DPH: 80,91 € s DPH: 89,00 €
ALEBO
autor:

Marián Fečík, Róbert Jakubáč

ISBN: 978-80-89603-96-1
Počet strán: 1120
Typ Publikácie: Komentáre
Objednávacie č.: SO_EKZ68
Dátum vydania: 15.3.2021
Väzba: Viazaná
Dostupnosť Skladom

Prvé vydanie komentára ku Katastrálnemu zákonu predstavuje komplexné a jedinečné dielo, ktoré obsahuje podrobný, praktický a ucelený výklad ustanovení komentovaného zákona a pre úplnosť obsahuje ako prílohy aj vyhlášku č. 416/2009 Z. z. Úradu geodézie, kartografie a katastra SR, ktorou sa vykonáva Katastrálny zákon a vyhlášku č. 22/2010 Z. z. Úradu geodézie, kartografie a katastra SR, ktorou sa vydáva Spravovací poriadok pre katastrálne úrady a správy katastra.
Autori, odborníci na oblasť katastrálneho práva, správneho práva a vecných práv k nehnuteľnostiam, sa zamerali vo svojom výklade na aplikačné problémy, ktoré zákon prináša v snahe vytvoriť praktického sprievodcu problematikou katastra nehnuteľností.


Z recenzného posudku advokátky Jany Mitterpachovej, PhD., uverejneného v Bulletine slovenskej advokácie č. 6/2021:


„Dôsledne spracovaný komentár možno odporúčať nielen pracovníkom katastrálnych odborov, ale aj všetkým advokátom a advokátskym koncipientom venujúcim sa problematike katastra. Táto prakticky spracovaná publikácia poskytne nielen základný prehľad v problematike, ale nové informácie prináša aj skúseným praktikom.“


 Celú recenziu si môžete prečítať na našom BLOGU.

Tu nám môžete položiť akúkoľvek otázku ohľadom práve zobrazeného produktu


  • Otázka nesmie obsahovať odkazy