Odborné informácie C. H. Beck
kvalitné - kompetentné - kompletné

out of stock
C.H. Beck out of stock

Viac zobrazení

Všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov

bez DPH: 62,73 € s DPH: 69,00 €
ALEBO
autor:

Jakub Berthoty a kol.

ISBN: 978-80-7400-714-9
Počet strán: 712
Typ Publikácie: Monografie
Objednávacie č.: SO_EPI29
Dátum vydania: 9.10.2018
Väzba: Brožovaná
Dostupnosť Skladom

„Verím, že publikácia pomôže čitateľom zorientovať sa v oblasti ochrany osobných údajov a vyriešiť nejednu praktickú otázku. Publikácia od autorského kolektívu obsahuje mnoho zaujímavých debát a určite ju odporúčam slovenskému odbornému čitateľovi."

Mgr. Martin Husovec, PhD.

Assistant professor, Tilburg University, Law School, Holandské kráľovstvo & Pridružený vedecký pracovník, Stanford Law School, Stanford University, USA.

„Posudzovaná publikácia je podľa môjho názoru vyváženým spojením vedeckého a praktického pohľadu na problematiku ochrany osobných údajov. Pozitívom praktickej časti je snaha autorov o vysvetľovanie jednotlivých otázok aj odkazom na súvisiace rozhodnutia súdnych orgánov, rozhodnutia Komisie, prípadne na prípravné práce v procese tvorby nariadenia 2016/679. Aj keď k dnešnému dňu už existuje niekoľko slovenských publikácií venujúcich sa nariadeniu 2016/679, táto publikácia je špecifická tým, že z nej čitateľ získa nielen predstavu o aktuálnej regulácii ochrany osobných údajov, ale aj o prepojení problematiky osobných údajov s inými právnymi odvetviami.“

doc. JUDr. Martina Jánošíková, PhD.

Riaditeľka Ústavu medzinárodného práva a európskeho práva Právnickej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.


Nakladateľstvo C. H. Beck Vám prináša rozhovor s vedúcim autorského kolektívu publikácie s aktuálnou tematikou  - „Všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov“  - Jakubom Berthotym, LL.M.


Celý rozhovor môžete nájsť na blogu Nakladateľstva C. H. Beck.
Kolektiv autorů

Marek Kordik, Peter Kubina, Matuš Mesarčik, Jozef Milučky, Roman Oleksik, Martin Sasinek, Marek Števček, Ondrej Zimen

Kľúčová slová

gdpr, ochrana osobnách údajov, nariadenie o ochrane osobných údajov, zákon o ochrane osobných údajov
Tu nám môžete položiť akúkoľvek otázku ohľadom práve zobrazeného produktu


  • Otázka nesmie obsahovať odkazy