Odborné informácie C. H. Beck
kvalitné - kompetentné - kompletné

out of stock
C.H. Beck out of stock

Viac zobrazení

Zákon o rodine. Komentár, 3. vydanie

Bežná cena (s DPH): 69,00 €

Early bird: bez DPH: 52,06 € s DPH: 57,27 €

ALEBO
autor:

Bronislava Pavelková

ISBN: 978-80-89603-72-5
Počet strán: 680
Typ Publikácie: Komentáre
Objednávacie č.: SO_EKZ65
Dátum vydania: 5.9.2019
Väzba: Viazaná
Dostupnosť Skladom

TENTO ROK SI PRIPOMÍNAME ÚŽASNÝCH 30 ROKOV SLOBODY. OSLAVUJEME VÝROČIE NEŽNEJ REVOLÚCIE, KTORÁ OTVORILA CESTU DEMOKRACII, SLOBODE SLOVA, PODNIKANIU ALEBO CESTOVANIU. NAKLADATEĽSTVO C. H. BECK VÁM PRI PRÍLEŽITOSTI TÝCHTO OSLÁV PRIPRAVILO VÝBER 17 TITULOV SO 17 % ZĽAVOU A K TOMU JEDEN KĽÚČOVÝ!Táto mimoriadna akcia platí od 28. 10. 2019 do 31. 12. 2019 len pre SR; zľavy sa nesčítajú. Kompletný výber akčných titulov nájdete TU.


Tretie, doplnené a aktualizované vydanie komentára k zákonu o rodine reaguje na legislatívne zmeny právnej úpravy prijaté od predchádzajúceho vydania komentára v roku 2013. Do komentára sú zapracované zmeny v procesných predpisoch a obsahuje už nové ustanovenia a pravidlá podľa Civilného mimosporového poriadku. Komentár okrem podrobného a praktického výkladu každého ustanovenia zákona obsahuje aj aktuálnu judikatúru, kde v mnohých otázkach došlo od posledného vydania komentára k zmenám v súdnej praxi. Kniha je určená a bude skvelou pomôckou pre širokú odbornú verejnosť, advokátov, sudcov, pracovníkov orgánov sociálnoprávnej ochrany detí, ale taktiež aj pre študentov právnických fakúlt.


Autorka tretieho vydania komentára k zákonu rodine, doc. JUDr. Bronislava Pavelková, PhD. v rozhovore pre Nakldateľstvo C. H. Beck prezrádza viac o vývoji v oblasti rodinného práva a o jeho ďalšom smerovaní. Celý rozhovor môžete nájsť na blogu Nakladateľstva C. H. Beck.

Kľúčová slová

manželstvo, rozvod, rodičovské práva a povinosti, maloletí, opatrovníctvo, poručníctvo
Tu nám môžete položiť akúkoľvek otázku ohľadom práve zobrazeného produktu


  • Otázka nesmie obsahovať odkazy