Odborné informácie C. H. Beck
kvalitné - kompetentné - kompletné

COMPLIANCE IN A NUTSHELL ALEBO ROZUMIEME TOMU, ČO COMPLIANCE ZNAMENÁ

15. októbra 2019 (9.00–12.30)
ROSET BOUTIQUE HOTEL, Štúrova 10, Bratislava
bez DPH: 129,00 € s DPH: 154,80 €
V cene sú zahrnuté učebné materiály, drobné občerstvenie vrátane nápojov počas výukového dňa a pri celodenných seminároch tiež obed vo forme trojchodového menu. Ďalej blok a písacie potreby.

Lucie Schweizer

Partnerka advokátskej kancelárie Ružička and partners, školiteľka, odborníčka na korporátne stratégie a compliance, ktorá založila a vedie prvý slovenský tým Compliance právnikov. Jej schopnosť transformovať nové myšlienky do stávajúceho právneho prostredia a vytvárať tak skutočnú pridanú hodnotu, boli základom mnohých oceňovaných premien u klientov. 

Obsah seminára

Dozviete sa:

 

Compliance a jeho úloha;

 

postavenie Compliance v organizačných štruktúrach;

 

typy Compliance;

 

nástroje implementácie Compliance;

 

právne predpisy s Compliance súvisiace;

 

zodpovednosť za Compliance a jej druhy;

 

otázky a diskusia

Cieľ seminára

Cieľom seminára je komplexne vysvetliť pojem Compliance, determinovať právne odvetvia, ktorých sa týka a v akom rozsahu a taktiež pochopiť širokospektrálnosť uvedenej problematiky, ktorá stále viac nadobúda v živote právnika dôležitosť ... budeme sa rozprávať o tom, ako sa z právneho purismu stáva pridaná hodnota pre biznis prostredie ale súčasne aj o nevyhnutnosti adaptácie poskytovateľov právnej služby.

Komu seminár odporúčame

Seminár je určený širokej odbornej verejnosti ale predovšetkým interným právnikom, compliance officerom, pracovníkom v oblasti ľudských zdrojov, štatutárom a pracovníkom na vedúcich pozíciách.